Nové zboží naskladněno. Vše nejdete v kategorii NOVINKY
37 položek celkem
sůl grosso
Novinka
24 Kč

Mořská sůl hrubozrnná se vyrábí přirozeným působením slunce, větru a moře, je pečlivě vybraná a zpracovaná moderními technikami. Je to přírodní ingredience, která...

2355
sušená rajčata drť
45 Kč

Skutečná italská delikatesa – drť ze sušených rajčat najde různé využití v kuchyni. Může se použít jako dekorace na talíři nebo přidat do různých pokrmů.

2179
sušená rajčata
45 Kč

Skutečná italská delikatesa – dokonale zralá a lahodná rajčata odrůdy San Marzano, usušená paprsky žhavého středozemního slunce, provoněná slaným mořských vzduchem.

2019
SALE PORCINI
66 Kč

Hrubozrnná mořská sůl s hříbky výborná do gulášů

281
SALÁTY
79 Kč

Směs k dochucení zeleninových salátů

817
BRUSCHETTA POMODORO
79 Kč

Směs bylin a koření pro přípravu typické italské bruschetty. Poznejte slast přirozené chuti! Bez konzervantů a bez barviv!

241
BRUSCHETTA TRADIZIONALE
79 Kč

Směs bylin a koření pro přípravu typické italské bruschetty. Poznejte slast přirozené chuti! Bez konzervantů a bez barviv!

247
CARNE
79 Kč

Vynikající směs na letní grilování masa

243
RYBY
79 Kč

Jedinečná chuť koření pro přípravu všech druhů ryb

244
MAIALE ARROSTO
79 Kč

Směs koření na vepřovou panenku

242
ARRABBIATA
79 Kč

Směs koření k přípravě těstovin All´Arrabbiata. To jak bude váš oběd nebo večeře záleží jen na vás podle množství které dáte a jak máte rádi

235
Nahoru
Další produkty

Koření se obvykle používá k vylepšení chutě a vůně pokrmů, někdy také k jejich konzervaci. Vyrábí se ze sušených nebo čerstvých částí rostlin. Z potravinářského hlediska koření řadíme mezi pochutiny, poživatiny, jež nemají syticí funkci, ale pouze ochucující.